Průběh prohlídky

Pokud chcete absolvovat evidenční prohlídku, můžete rovnou k okénku příjmu, kde předložíte potřebné doklady od vozidla a technik Vám sdělí další postup.

Najedete na začátek linky STK, kde samotná prohlídka proběhne.

Běžnou technickou prohlídku v ideálním případě zahájíte rezervací konkrétního termínu pomocí telefonu, e-mailu nebo objednávkového formuláře zde na stránkách. V případě, že budete mít hotové měření emisí (u vozidel, kde je vyžadováno) již před návštěvou STK, můžete rovnou zamířit k příjmovému okénku, kde se Vás po předložení potřebných dokladů od vozidla ujme technik a kontrola může začít.

Na pokyn technika najedete na linku STK a na ní se provede prohlídka, dle kontrolních úkonů (zkontrolujeme nahuštění pneu, sundáme kryty kol, atd).

Na konci linky, po provedení prohlídky, technik zhodnotí stav Vašeho vozidla a rozhodne o další platnosti TP. V případě, že má vozilo pouze lehké závady vylepí se známka, dle kategorie vozidla (osobní M1 na 2 roky, viz platnost TP). V případě, že jsou na vozidle závady vážné, vylepí se známka na 30 dní a do této doby musí zákazník závady odstranit a absolvovat opakovanou technickou prohlídku. Pokud má vozidlo nebezpečné závady, původní známka se odstraní, vozidlo je tím pádem neschopno provozu. Nová známka se nevylepí, vozidlo nesmí odjet od STK „po svých“, zákazník musí závady odstranit do 30 dnů a absolvovat opakovanou technickou prohlídku.

Pokud měření emisí před návštěvou STK ještě nemáte, zamíříte taktéž k příjmovému okénku, kde Vám technik sdělí další postup (kudy máte jet na emise a zkontroluje, zda-li máte potřebné doklady).

V ostatních případech, jako je dovoz, stavba, přestavba, prohlídka na žádost zákazníka atd. navštivte nejprve příjmové okénko, kde budete informováni o dalším postupu a zkontrolují se veškeré potřebné doklady.

 
 

otevírací doba

Po 7:00 - 17:00
Út 7:00 - 15:00
St 7:00 - 17:00
Čt 7:00 - 15:00
7:00 - 12:00kontakt

tel.: 465 520 174
e-mail: info@stkusti.cz

mapa

Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS